OLLA ILUS ON IGAÜHE AHVATLUS JA SALASOOV.

Midagi ilusat toob alati ellu rõõmu ja lõbustusi.

SkinScan on üks neist.

SkinTouch on see, mis võib viia teid ülistama inimesi enda ümber

Oled Sa eales testinud oma naha seisundit?

Oled sa kunagi avalikustas salakoodi naha all?

Oled Sa eales unistanud oma naha kiiresti kaunimaks muutmisest?

SkinScan  juhib Sind ilusa naha kiirteele.

Naha tervis on ilu võtmefaktoreid. Kohene ja professionaalne naha seisundi hindamine SkinScnaiga võimaldab Sul dekodeerida oma naha andmed ning näha selle niiskus- ja rasusustaset ükskõik mis hetkel.  Mis aga veelgi tähtsam, SkinScan on Sinu lähedane sõber, kes viitab diskreetselt sellele, kui nahk on liiga kuiv või niiske või rasune. Selle teadmise abil saad kergesti valida just Sinu nahale enim sobivad nahahooldusvahendid.

Et oleksid veelgi kaunim. Et oleksid alati ilus!

Isiklikud nõuanded.

Sina oled unikaalne. Sinu nahk on seda samuti. SkinScan ei anna Sulle “tasutud” soovitusi konkreetsete brändide osas. SkinScan on sõltumatu ning hindab Sinu naha niiskustaset nii nagu see on. Nõuanne on isiklik. Nagu parimalt sõbrannalt. Tuginedes pikale uurimustööle ning just Sinu nahalt kogutud andmetele ning nende analüüsile.

Erinevad testid erinevates kehapiirkondades.

Sinu nahk on erinev nii kätel, näol, kui keha ülejäänud piirkondades. SkinScani äpil saad valida, millist piirkonda soovid testida. See aitabki Sul osa saada SkinScani peamisest väärtusest — läbi Sinu nahalt saadud teadmiste leida just endale sobivaimad nahahooldustooted.

Kohene ja AUS info

Igapäevaste näo, käte ja kehapiirkondade testide tulemused kuvatakse Sulle diagrammina, mis ilmekalt iseloomustavad toimunud muutusi. Ei mingeid vabandusi edasise nahahoolduse ignoreerimiseks!

NUTIKAS NAHATESTER

Kasutajasõbralik äpp võimaldab Sul oma nahka mitte ainult testida, vaid ka tulemusi salvestades jälgida muudatusi ning saada hinnanguid sõltumatult ja nutikalt SkinScanilt. Et oleksid alati ilus!