Nahatester SkinScan

6120914

New product

SkinScan on täna väikseim naha niiskustaseme analüsaator maailmas. See lihtne “plug'n'play” valitud nutiseadmetele (hetkel iPhone 4/4S/5C/5S ja iPad) on loodud nutikalt ning kiirelt analüüsima Sinu naha niiskustaset ja veelgi enam, ka rasusust Vajaliku äpi saad tasuta alla laadida Apple Storest. 

Rohkem infot

LAOS

Ostes antud toote, kogute 3 boonuspunkti. Teie ostukorvi lisatakse ka 3 punkti mis on võimalik konverteerida kupongiks, väärtusega 0,60 €.


39,00 € ilma maksudeta

18,00 € kohta 2

Koguseline allahindlus

Kogus Allahindlus Säästate
2 5,00 € Kuni 10,00 €

Rohkem infot

Eksklusiivselt efektse disainiga SkinScan on vaja vaid ühendada nutiseadme kuularipessa ning koostöös äpiga ongi seade valmis koheselt analüüsima Sinu naha niiskus- ja rasusustaset.

SkinScani peamiseks väärtuseks on see, et nüüd näed, mida praegu kasutatavad kosmeetikatooted Sinu nahaga tegelikult teevad ning valida vajadusel uued tooted või sobivaima kellaaja oma naha eest hoolitsemisks. Saavutamaks naha tervist ja ilu  pikema perioodi vältel.

Tööks vajaliku äpi saad tasuta alla laadida siit:

TOETATUD SEADMED.

Hetkel töötab SkinScan järgmiste seadmetega:

iPhone 4, iPhone 4S, iPhone 5C, iPhone 5S, iPad 3,
iPad 4, iPad mini, iPad Air

iPhone 5 puhul töötab seade hetkel vaid väljaspool Euroopat ostetud seadmetel.

Android seadmetest on toetatud:

Samsung: Note2, Note3, S3, S4, Mega

Me anname oma parima, äpi uuendamisteks ning seeläbi rohkemate seadmetega SkinScani tarkusest osa saamiseks. Et oleksid alati ilus!

Lae alla